Home » Biuro rachunkowe na odległość

Skorzystaj z usług naszego biura z siedzibą w Radomiu , gdzie poprzez profesjonalną obsługę możemy zaoferować konkurencyjne ceny i naprawdę wygodne i sprawne działanie. Dokumenty do biura można przesłać  kurierem, pocztą tradycyjną lub też wysyłać jako skany.  Możesz przesłać nam swoje dokumenty w formie elektronicznej –skany -w tej formie współpracy oryginały faktur pozostaną w siedzibie firmy.

Jak współpracujemy

Możesz przygotować dokumenty do 10-tego każdego miesiąca, zaś my wyślemy po nie kuriera -w tej formie współpracy oryginały faktur będą przechowywane w naszym biurze,  tak, że wszelkie kontrole będą mogły odbywać się w naszej firmie.Wszystkie konsultacje i doradztwo związane z usługami mogą odbywać się przez internet, na przykład poprzez pocztę e-mail, na także telefonicznie. Nigdy nie pozostaniesz sam  w dżungli podatkowej , gdyż zawsze służymy naszą wiedzą i pomocą.

Biuro rachunkowe na odległość to kompleksowa, fachowa obsługa.

Korzyści

Dzięki skorzystaniu z usług rachunkowych w takiej formie, można uzyskać optymalizację działalności w dziedzinie kosztów oraz czasu. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i indywidualnie dopasowaną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!