Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest najpopularniejszą spółką handlową w Polsce. Jest odpowiednią formą działalności np. dla wspólników, którzy chcą zachować bezpośredni nadzór nad prowadzeniem spraw spółki i ograniczyć ryzyko tylko do swojego wkładu (brak odpowiedzialności majątkiem osobistym).

Jest kapitałową spółką handlową, posiadającą osobowość prawną. Może być utworzona przez jednego bądź więcej wspólników, jednak nie może być zawiązana wyłącznie przez inną jednoosobową spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Jej założycielami mogą być osoby fizyczne albo osoby prawne, bez względu na obywatelstwo i miejsce siedziby. Do założenia wymagany jest kapitał co najmniej 5 tys. zł.

Oferujemy profesjonalne i kompleksowe wsparcie prowadzonej lub zakładanej właśnie przez Państwa spółki z o.o.

W ofercie:

  • zakładanie spółki z o.o.
  • rejestrację spółki z o.o.
  • obsługa spółki z o.o.
  • księgowość spółki z o.o.
  • usługi sekretarskie i biurowe dla spółki z o.o.

Świadczymy usługi przy zachowaniu najwyższej jakości, rzetelności i terminowości zapewniając maksymalną zgodność z obowiązującym przepisami prawa podatkowego oraz obowiązującymi standardami rachunkowości. W trakcie naszej współpracy dopasowujemy się każdorazowo do indywidualnych wymagań i oczekiwań naszych klientów. Śledzimy na bieżąco zmiany w polskim prawodawstwie i staramy się reagować natychmiast jeśli mogą być one istotne dla naszych klientów.

W związku z obsługą różnorodnych podmiotów gospodarczych we wszelkich prawem dopuszczalnych branżach nasze biuro zdobyło bardzo szerokie doświadczenie zawodowe, które niewątpliwie umożliwi profesjonalną i szybką pomoc dla Państwa.