Biuro rozpoczęło działalność w 2001 roku z inicjatywy właścicielki Beaty Jurkowskiej – Płaskocińskiej. Już od prawie 20 lat świadczy usługi księgowe dla firm z całej Polski. 

Tax Ekspert posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych 28777/02. Właściciel biura posiada wykształcenie wyższe prawnicze oraz podyplomowe na Wydziale Ekonomii specjalność Rachunkowość.

Oferujemy Państwu najwyższą jakość świadczonych usług, rzetelność, pełny profesjonalizm, terminowość oraz dyskrecję.

Jeśli szukasz profesjonalnego biura rachunkowego w Radomiu i okolicach, skontaktuj się z nami. Biuro podatkowe oferuje fachową oraz rzetelną obsługę księgowości oraz rachunkowości.

Oferta biura

Gwarantujemy kompleksowe wsparcie Państwa działalności gospodarczej od strony formalnej. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy nasi Klienci byli usatysfakcjonowani z jakości wykonywanych przez nas usług oraz aby mogli skupić się na prawidłowym funkcjonowaniu własnej firmy pomijając uciążliwe aspekty jej prowadzenia. Cenimy Państwa czas, dlatego profesjonalnie i terminowo wykonamy  dla Państwa wszystkie czynności niezbędne do prawidłowego i kompleksowego funkcjonowania firmy.
Zajmiemy się wszystkimi dokumentami – do Państwa będzie należało jedynie dostarczanie dokumentów do naszego biura oraz wykonanie przelewów do ZUS i US.

Klienci niezwykle cenią u nas punktualność i dokładność. Każda deklaracja przygotowana przez nas jest zrobiona w sposób bezbłędny i fachowy oraz zawsze dostarczona na czas do właściwych urzędów.

Śledzimy na bieżąco polskie jak i europejskie prawodawstwo, dzięki czemu biegle orientujemy się we wszelkich zmianach w przepisach oraz natychmiast reagujemy jeśli wprowadzane zmiany mogą być istotne dla naszych klientów.

Podejmiemy się zarówno najbardziej nietypowych zadań dla dużych spółek jak i pomożemy młodym podmiotom gospodarczym w ich rejestracji i podpowiemy jak nie zgubić się w skomplikowanych przepisach obowiązujących naszych klientów.

Duże doświadczenie na rynku pozwala nam być dla naszych Klientów miejscem, gdzie rozwiązuje się wszelkie problemy księgowe: od prowadzenia ksiąg handlowych poprzez prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz wszelkiej wymaganej ewidencji.

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych i kompleksowych usług księgowych w  rozsądnych cenach.

Zaletami naszego biura są rzetelność ,terminowość i kompetentność. Jesteśmy równocześnie elastyczni i zawsze potrafimy dostosować się do potrzeb i wymagań naszych klientów.

Nawiązanie i utrzymywanie relacji wzajemnego zaufania między naszymi klientami a biurem rachunkowym to jeden z filarów firmy Tax-Ekspert!

Dołączając do grona naszych Klientów stawiasz na sprawdzonego partnera w sprawach księgowości, rzetelność, terminowość, dyskrecję. Zapraszamy serdecznie na spotkanie.

Kliknij i przejdź do oferty